• spanielskoreality.eu - Komplexné služby v oblasti nehnuteľností v Španielsku

Porovnanie nehnuteľnosti

Exkluzívny plážový projekt s top výhľadmi a top polohou

Exkluzívny plážový projekt s top výhľadmi a top polohou

Exkluzívne nové moderné apartmány I. línii piesočnatej pláže a zároveň v centre mesta Estepona (Málaga, Costa del Sol)

Ak ste vždy snívali o krásnom modernom apartmáne pár krokov od pláže a centra mesta a navyše s úžasnými výhľadmi na more, promenádu popri mori a pláž a nehnuteľnosti, ktorú si môžete užívať úplne zadarmo, máme pre vás ideálneho kandidáta.

Tento úplne nový jedinečný moderný projekt ponúka 36 moderných apartmánov s 1 až 4 spálňami rozličnej veľkosti a dispozície, ktorý poskytne každému vysoko kvalitné materiály, špičkové prevedenie, prepojenie obývacej časti s vonkajšími terasami prostredníctvom okien od podlahy k stropu, porcelánové podlahy, pekné terasy s výhľadom na more a okolie, klimatizáciu s kúrením, nízke energetické zaťaženie, domáci automatizačný systém na svetlá a žalúzie, atď. Každý apartmán má už v cene zahrnuté parkovacie miesto a skladovú miestnosť.

Spoločné priestory ponúkajú záhradnú slnečnú terasu s jacuzzi, detskou oblasťou, posilňovňou a úžasným bazénom s infinity efektom.

Tieto úplne nové moderné apartmány a penthousy majú panoramatický výhľad na more a top polohu – pár krokov od niekoľko kilometrov dlhých piesočnatých pláží, centra mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou, nádhernej plážovej promenády, malebného prístavu s množstvom reštaurácií a kaviarní, množstva športových možností, na skok od niekoľkých prestížnych golfových ihrísk a vynikajúce dopravné prepojenie s celým pobrežím vrátane medzinárodného letiska v Málage (na jednej strane mesta rýchlostná cesta, na druhej strane diaľnica).

Tento unikátny projekt spĺňa všetky požiadavky aj tých najnáročnejších klientov – top poloha, top nerušené výhľady na more, priestranné a svetlé miestnosti, prepojenie obývacej časti s vonkajšími terasami, priestranné terasy, súčasný moderný dizajn, špičkové materiály, parkovacie miesto a priestrannú skladovacie miestnosť a výhodné ceny.

Vzhľadom na excelentnú polohu, cenu, vybavenie je to vynikajúca investičná príležitosť s obrovským potenciálom prenájmu. 

Ceny od 280.000 EUR (tento projekt sa predáva veľmi rýchlo, predáva sa len pár týždňov (polovica septembra 2017) a už je rezervovaných takmer 50% apartmánov).

Neváhajte a kontaktujte nás pre bližšie informácie – ID nehnuteľnosti: AP-RP2608

img

Costalia - spanielskoreality.eu

Podobné články

Prečo sa oplatí kúpiť nehnuteľnosť vo výstavbe?

Prečo sa oplatí kúpiť nehnuteľnosť v rámci developerského projektu...

Pokračovať v čítaní
od Costalia - spanielskoreality.eu

Prečo si vybrať Costa del Sol?

Costa del Sol, po slovensky „Slnečné pobrežie“, ktoré mnohí nazývajú aj „Kaliforniou...

Pokračovať v čítaní
od Costalia - spanielskoreality.eu

Hypotekárne financovanie od banky v Španielsku

Ak nedisponujete dostatočným množstvom vlastných finančných prostriedkov na vaše investície...

Pokračovať v čítaní
od Costalia - spanielskoreality.eu

Pripojiť sa k diskusii

Translate »