• spanielskoreality.eu - Komplexné služby v oblasti nehnuteľností v Španielsku

Porovnať nehnuteľnosti

Exkluzívny plážový projekt s top výhľadmi a top polohou

Exkluzívny plážový projekt s top výhľadmi a top polohou

Exkluzívne nové moderné apartmány I. línii piesočnatej pláže a zároveň v centre mesta Estepona (Málaga, Costa del Sol)

Ak ste vždy snívali o krásnom modernom apartmáne pár krokov od pláže a centra mesta a navyše s úžasnými výhľadmi na more, promenádu popri mori a pláž a nehnuteľnosti, ktorú si môžete užívať úplne zadarmo, máme pre vás ideálneho kandidáta.

Tento úplne nový jedinečný moderný projekt ponúka 36 moderných apartmánov s 1 až 4 spálňami rozličnej veľkosti a dispozície, ktorý poskytne každému vysoko kvalitné materiály, špičkové prevedenie, prepojenie obývacej časti s vonkajšími terasami prostredníctvom okien od podlahy k stropu, porcelánové podlahy, pekné terasy s výhľadom na more a okolie, klimatizáciu s kúrením, nízke energetické zaťaženie, domáci automatizačný systém na svetlá a žalúzie, atď. Každý apartmán má už v cene zahrnuté parkovacie miesto a skladovú miestnosť.

Spoločné priestory ponúkajú záhradnú slnečnú terasu s jacuzzi, detskou oblasťou, posilňovňou a úžasným bazénom s infinity efektom.

Tieto úplne nové moderné apartmány a penthousy majú panoramatický výhľad na more a top polohu – pár krokov od niekoľko kilometrov dlhých piesočnatých pláží, centra mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou, nádhernej plážovej promenády, malebného prístavu s množstvom reštaurácií a kaviarní, množstva športových možností, na skok od niekoľkých prestížnych golfových ihrísk a vynikajúce dopravné prepojenie s celým pobrežím vrátane medzinárodného letiska v Málage (na jednej strane mesta rýchlostná cesta, na druhej strane diaľnica).

Tento unikátny projekt spĺňa všetky požiadavky aj tých najnáročnejších klientov – top poloha, top nerušené výhľady na more, priestranné a svetlé miestnosti, prepojenie obývacej časti s vonkajšími terasami, priestranné terasy, súčasný moderný dizajn, špičkové materiály, parkovacie miesto a priestrannú skladovacie miestnosť a výhodné ceny.

Vzhľadom na excelentnú polohu, cenu, vybavenie je to vynikajúca investičná príležitosť s obrovským potenciálom prenájmu. 

Ceny od 280.000 EUR (tento projekt sa predáva veľmi rýchlo, predáva sa len pár týždňov (polovica septembra 2017) a už je rezervovaných takmer 50% apartmánov).

Neváhajte a kontaktujte nás pre bližšie informácie – ID nehnuteľnosti: AP-RP2608

img

Costalia - spanielskoreality.eu

Podobné články

Zhodnotenie realitného trhu v Španielsku

Pohľad na realitný trh v Španielsku za minulý rok V tomto čase bolo uverejnených množstvo...

Pokračovať v čítaní
pomocou Costalia - spanielskoreality.eu

Všetko o hypotéke v Španielsku

Často od vás dostávame otázky týkajúce sa možnosti financovania nehnuteľnosti...

Pokračovať v čítaní
pomocou Costalia - spanielskoreality.eu

Predaj nehnuteľností vzrástol až o 4,7%

Predaj nehnuteľností vzrástol až o 4,7% Podľa najnovších oficiálnych správ z registra...

Pokračovať v čítaní
pomocou Costalia - spanielskoreality.eu

Pripojiť sa k diskusii

1
×
Dobrý deň,
máte záujem o kúpu nehnuteľnosti v Španielsku (Costa del Sol, Malaga), alebo nejakú otázku alebo požiadavku v spojitosti s nehnuteľnosťami v Španielsku, neváhajte pýtajte sa.
Translate »