• spanielskoreality.eu - Komplexné služby v oblasti nehnuteľností v Španielsku

Compare Listings

Predaj nehnuteľností vzrástol až o 4,7%

Predaj nehnuteľností vzrástol až o 4,7%

Predaj nehnuteľností vzrástol až o 4,7%

Podľa najnovších oficiálnych správ z registra nehnuteľností bolo v máji 2018 zaregistrovaných až 183.748 nehnuteľností, čo predstavuje nárast až o 9,8% oproti rovnakému mesiacu v roku 2017.

Z celkových zaregistrovaných prevodov sa predaja týkalo 93.366 nehnuteľností, čo predstavuje medziročný nárast až o 4,1%.

Experti potvrdzujú, že tento trend nárastu predaja nehnuteľností, ktorý je zaznamenaný každý mesiac, bude aj naďalej pokračovať a s jeho spomalením vôbec nepočítajú.

86,4% nákupov zaznamenaných v máji zodpovedá mestským nehnuteľnostiam a 13,6% vidieckym. V prípade mestských nehnuteľností bolo 58,5% zaznamenaných ako kúpa domu.

Kúpa vidieckych nehnuteľností sa v máji znížila o 0,6%. Zatiaľ čo kúpa nehnuteľností v meste sa zvýšila o 4,9% ročne. V rámci týchto predajov zaznamenal predaj medziročný nárast o 4,7%.

Zo všetkých predajov domov v máji bolo 17,6% nových nehnuteľností a 82,4% predstavoval predaj už používaných nehnuteľností.

Počet predaja nových nehnuteľností vzrástol o 9,2% a predaj použitých nehnuteľností vzrástol v porovnaní s májom 2017 o 3,7%.

Ak rozmýšľate o kúpe nehnuteľnosti v Španielsku, hlavne na Slnečnom pobreží (Costa del Sol), neváhajte nás osloviť a pomôžeme Vám bezpečne, bez stresu a problémov s kúpou Vašej vysnívanej nehnuteľnosti.

Ak ste na našom webe nenašli nehnuteľnosť podľa Vašich predstáv, kontaktujte nás a pošleme Vám ponuky nehnuteľností zodpovedajúce Vašim kritériám. Máme prístup do databáz nehnuteľností na predaj a na našom webe vyberáme len niektoré.

Zobraziť najnovšie ponuky nehnuteľností

Mám záujem o ponuky nehnuteľností podľa mojich predstáv

img

Costalia - spanielskoreality.eu

Related posts

Španielsko – krajina s najčistejšími plážami

Španielsko je opäť krajinou s najčistejšími plážami na svete Združenie pre...

Pokračovať v čítaní
od Costalia - spanielskoreality.eu

Ceny nehnuteľností vzrástli v apríli o 5,4%

Hodnota nehnuteľností v Španielsku vzrástla v apríli o 5,4% Ceny nehnuteľností...

Pokračovať v čítaní
od Costalia - spanielskoreality.eu

V decembri 2017 nárast predaja nehnuteľností o 9,2%

Len v decembri 2017 vzrástol predaj nehnuteľností v Španielsku o 9,2%   Podľa...

Pokračovať v čítaní
od Costalia - spanielskoreality.eu

Pripojiť sa k diskusii

1
×
Dobrý deň,
máte záujem o kúpu nehnuteľnosti v Španielsku (Costa del Sol, Malaga), alebo nejakú otázku alebo požiadavku v spojitosti s nehnuteľnosťami v Španielsku, neváhajte pýtajte sa.
Translate »