• spanielskoreality.eu - Komplexné služby v oblasti nehnuteľností v Španielsku

Cenové rozpätie: Od do

Porovnať nehnuteľnosti

Mijas Costa

Urbanización El Faro, Calle Granada s/n, 29650 El Faro Mijas Costa, Málaga, Španielsko
286.000€

Detaily

 • ID nehnuteľnosti: AP-RP3004
 • Cena: 286.000€
 • Výmera: 122 m²
 • Spálne: 3
 • Kúpeľne: 2
 • Garáž: áno
 • Terasa: 17 m2
 • Typ nehnuteľnosti: Apartmán
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

Popis nehnuteľnosti

Na predaj úplne nové moderné apartmány pri pláži a golfe v El Faro, Mijas Costa

Apartmány sú súčasťou výstavby nového moderného komplexu v El Faro, Mijas Costa, v pešej vzdialenosti od pláží, vybavenosti a golfového ihriska, len 3 km od centra La Cala de Mijas, len 5 km od centra mesta Fuengirola s množstvom atrakcií, kompletnou občianskou vybavenosťou a len 30 km od medzinárodného letiska v Málage.

Komplex ponúkne príjemné a komfortné bývanie s modernými možnosťami v pokojnom prostredí borovicových lesov, ale v blízkosti všetkého – vybavenosť, pláž, golf, zábava. Taktiež ponúka veľmi dobré dopravné napojenie na diaľnicu spájajúcu celé pobrežie Costa del Sol, alebo rýchlostnú cestu popri mori, ktorá tiež veľmi dobre spája celú časť pobrežia Costa del Sol.

Projekt pozostáva z výstavby dvoch rezidenčných domov situovaných v uzavretej komunite so spoločnými rozsiahlymi záhradami, pádel tenisovými kurtmi, detským ihriskom a bazénmi.

36 moderných bytových jednotiek tvorí 30 priestranných a svetlých apartmánov s 3 spálňami a 2 kúpeľňami a len 6 úžasných priestranných a svetlých penthousov s 2 alebo 3 spálňami a 2 kúpeľňami. Všetky apartmány a penthousy majú výhľad na more a veľké terasy s plochou už od 1791 m2 do 93,48 m2.

Okrem iného ponúkajú aj kompletne zariadené a vybavené moderné kuchyne, dizajnové kúpeľne s podlahovým kúrením, klimatizáciu s kúrením, vysoko kvalitné podlahy a materiály, špičkové prevedenie, veľké terasy so skleným zábradlím vhodné aj pre vonkajšie stolovanie a slnenie sa a s nádhernými výhľadmi na more. V cene je tiež už zahrnuté jedno parkovacie miesto a skladová miestnosť.

Ceny apartmánov začína na 295.000 EUR
Ceny penthousov začínajú už na 430.000 EUR

Ide o uvádzacie ceny, ktoré bude developer postupne navyšovať, okrem nárastu cien nehnuteľností v tejto časti Španielska.

Všetky platby sú zo zákona kryté bankovou garanciou alebo špeciálnou poistnou zmluvou, ktorá garantuje, že v prípade problémov s dokončením výstavby (čo sa ešte na Costa del Sol nestalo) Vám priamo banka vyplatí späť kompletnú zaplatenú sumu + DPH a plus štátny úrok. Apartmány je možné financovať aj cez hypotekárne úvery od bánk v

Takéto apartmány sú vynikajúcou investíciou – výhodné ceny, požadovaný nízky rezervačný poplatok, všetky platby sú zo zákonna chránené, možnosť financovať cez banky v Španielsku a vynikajúci potenciál prenájmu, ktorý vám pokryje minimálne naklády s touto nehnuteľnosťou.

Tak neváhajte a kontaktujte nás čo najskôr pre bližšie informácie. Takéto apartmány sa tu predávajú veľmi rýchlo.

 • City: Mijas Costa
 • Provincia: Malaga
 • Krajina: Spain

Kontaktné údaje

spanielskoreality.eu
spanielskoreality.eu
+421 944 584 548
Facebook Google Plus Youtube

Napíšte nám svoju otázku, alebo požiadavku

1
×
Dobrý deň,
máte záujem o kúpu nehnuteľnosti v Španielsku (Costa del Sol, Malaga), alebo nejakú otázku alebo požiadavku v spojitosti s nehnuteľnosťami v Španielsku, neváhajte pýtajte sa.
Translate »