• spanielskoreality.eu - Komplexné služby v oblasti nehnuteľností v Španielsku

Cenové rozpätie: Od do

Porovnať nehnuteľnosti

Urbanización Cala Golf, s/n, 29649 Mijas, Málaga, Mijas, Španielsko
270.000€

Detaily

 • ID nehnuteľnosti: TH-RP0051
 • Cena: 270.000€
 • Výmera: 112 m²
 • Spálne: 2
 • Kúpeľne: 2
 • Garáž: 1
 • Terasa: 94 m2
 • Typ nehnuteľnosti: Dom
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

Popis nehnuteľnosti

Na predaj úplne nové moderné golfové domy s úžasnými výhľadmi, La Cala, Mijas

Tieto golfové domy sú súčasťou výstavby 56 nových golfových domov s 2 až 3 spálňami situovaných v súčasnosti v jednom z najlepších golfových rezosrtov v Andalúzii, ktorý má 3 golfové ihriská. Perfektné umiestnenie v stredomorskej prírode s úžasnými výhľadmi, ktoré nenechajú žiadneho milovníka golfu chladným.

Samotný projekt nasleduje najnovšie trendy súčasnej architektúry. Otvorené priestory, neobmedzený výhľad na golf a krásne záhrady, južná a juhozápadná orientácia. Okná smerom do záhrad od podlahy až k stropu, čo poskytuje veľa svetla a maximálne prepojenie vnútorných a vonkajších obytných priestorov. Dôraz na funkčnosť, moderný a dokonalý dizajn.

Ide o jednu z najlepších častí Costa del Sol s vynikajúcou dostupnosťou smerom do Málagy a jej úžasnú kultúrnu, historickú a gastronomickú ponuku, tak aj do miest ako Marbella a Estepona a k top golfovým ihriskám v západnej časti Costa del Sol.

Celkovo má každý golfový nadšenec možnosť si vybrať z viac ako 70 golfových ihrísk, ktoré sa šíria pozdĺž pobrežia. La Cala Resort je vynikajúcou alternatívou pre kvalitnú základňu. Perfektná miestna infraštruktúra vám dá možnosť si vybrať – buď zostať a užívať na maximum miestne ihrisko Amerika, Ázia alebo Európa z pera slávneho Cabello Robinsona, a alebo sa presunúť kdekoľvek do susedstva. Budete v centre golfu a zároveň budete obklopený pokojom a úžasnou stredomorskou prírodou. Medzinárodné letisko Malaga je vzdialené asi pol hodiny jazdy autom. Nájdete tu aj alternatívne športy, sú tu tenisové kurty, fitnes centrum, ako aj wellness a kúpele pre relaxáciu.

Projekt je navrhnutý tak, aby maximálne zohľadňoval a využíval rozmanitosť terénu, a tým vyhliadky jednotlivých nehnuteľností. Spoločné záhrady tohto úplne uzavretého bezpečného komplexu sú navrhnuté tak, aby dosiahli čo najvyšší stupeň súkromia. Má k dispozícii aj bazén pre dospelých, ako aj samostatný detský bazén. Každý dom bude mať vlastné parkovacie miesto. Kompletne vybavené kuchyne vrátane hlavných spotrebičov sú štandardom.

Na docielenie maximálneho pohodlia bolo prízemie navrhnuté v trendovom otvorenom štýle, kde je kuchyňa prepojená s obývacím priestorom, ktorý sa ďalej voľne otvára na terasy a do záhrad tak, že v podstate všetko na seba prirodzene nadväzuje a tvorí jeden priestor pre pohodlné bývanie a relaxáciu. Miestne podnebie je jasným dôvodom, prečo je tento súčasný globálny trend dobre odôvodnený – tu budete vo väčšine roka viac vonku než vo vnútri.

Ceny domov sú už od 270.000 € pre dvojizbové domy s dvoma kúpeľňami a toaletou pre hostí na prízemí.
Veľký výber je v cenovom rozpätí približne 350.000 EUR.
Najväčšie domy majú najlepšie umiestnené v komplexe a pohybujú sa od 420.000 do 480.000 €. Majú o jednu izbu naviac a tiež väčšiu záhradu.

Projekt je v predaji veľmi krátko a preto je v súčasnosti ešte veľký výber nehnuteľností na predaj.

Developer očakáva stavebné povolenie na jeseň, podľa posledných informácií pravdepodobne v októbri 2017. Odovzdanie dokončených a skolaudovaných nehnuteľností je plánované cca na jún 2019. Teraz sa uhrádza len rezervačný poplatok, zmluva o budúcej zmluve sa podpisuje až po riadnom obdržaní stavebného povolenia a samozrejmosťou je poskytnutie všetkých zákonných garancií.

 • City: Mijas
 • Provincia: Malaga
 • Krajina: Spain

Kontaktné údaje

spanielskoreality.eu
spanielskoreality.eu
+421 944 584 548
Facebook Google Plus Youtube

Napíšte nám svoju otázku, alebo požiadavku

1
×
Dobrý deň,
máte záujem o kúpu nehnuteľnosti v Španielsku (Costa del Sol, Malaga), alebo nejakú otázku alebo požiadavku v spojitosti s nehnuteľnosťami v Španielsku, neváhajte pýtajte sa.
Translate »