• spanielskoreality.eu - Komplexné služby v oblasti nehnuteľností v Španielsku

Cenové rozpätie: Od do

Porovnanie nehnuteľnosti

29680 Estepona, Málaga, Estepona, Španielsko
253.000€

Detail

 • ID nehnuteľnosti: AP-RP2509
 • Cena: 253.000€
 • Výmera: 97 m²
 • Spálne: 2
 • Kúpeľne: 2
 • Garáž: 1
 • Terasa: 43 m2
 • Typ nehnuteľnosti: Apartmán
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

Popis nehnuteľnosti

Na predaj úplne nové moderné apartmány s výhľadom na more pri mori a centre mesta Estepona

Tento nový moderný projekt výstavby tvorí 47 priestranných a svetlých apartmánov a penthousov s úžasným otvoreným výhľadom na more a pobrežie, v pešej vzdialenosti od centra mesta, malebného prístavu, plážovej promenády a úžasných piesočnatých pláží a na skok od golfových ihrísk.

Kozmopolitné mesto Estepona je už roky na obrovskom vzostupe. Je nazývané aj záhradou Costa del Sol, všade je množstvo kvetov, zelene, paliem, všetko stále krásne upravené. Estepona ponúka zábavu, širokú škálu športových možností a zariadení (samozrejmosťou je golf, tenis, cyklistika, vodné športy), krásne staré mesto s bielymi domami, úzkymi uličkami s množstvom kaviarní a reštaurácií, moderné centrum, malebný prístav, dlhú plážovú promenádu s reštauráciami, strojmi na cvičenie a detskými ihriskami a samozrejme nádherné a stále udržiavané piesočnaté pláže. Taktiež má špičkovú infraštruktúru, v okolí je približne 10 golfových ihrísk a medzinárodné letisko v Málage je dostupné do hodiny autom.

Tento exkluzívny rezidenčný komplex je obklopený parkmi, športovými ihriskami a supermarketmi, je orientovaný na juhovýchod, aby ste si mohli čo najviac užívať slnka. Z priestranných terás budete si budete môcť užívať dych vyrážajúce výhľady na pobrežie, Stredozemné more, Gibraltár a dokonca aj na africké pobrežie.

Komplex ponúka 2-, 3- a 4-spálňové apartmány, ktoré uspokoja všetky vaše požiadavky. Všetky apartmány sú veľmi priestranné a svetlé s terasami s rozlohou 70 m², ktorá dáva obyvateľom pocit bývania v penthouse. Obývacie miestnosti sú prepojené s kuchyňou a priestrannými terasami. Okrem toho má už každý apartmán a penthouse zahrnuté v cene aj parkovacie miesto a pivnicu. Penthousy majú k dispozícii aj strešnú terasu s pergolou.

Moderný a elegantný dizajn, komplex prekračuje hranice tradičnej architektúry a ponúka nový koncept mestského životného štýlu tým, že kombinuje vysoko kvalitné materiály s modernými prvkami, veľké a svetlé priestory pripojené s veľkou terasou s úžasným výhľadom more, mesto Estepona, Gibraltár a severoafrické pobrežie.

Kompletne vybavené a zariadené talianske moderné kuchyne s najkvalitnejšími spotrebičmi, veľké porcelánové podlahy, veľké elegantné spálne s vlastnou kúpeľňou, klimatizácia s kúrením, okná s dvojitým zasklením, bezpečnostné dvere, dôraz na detail, špičkové materiály a prevedenie.

Komplex tiež ponúka upravené záhrady, bazén pre dospelých a deti, telocvičňu a úžasnú oblasti pre relaxáciu.

Predstavte si svoj druhý domov pri mori v Španielsku umiestnený na ulici s názvom „Česká Republika“…

Ceny sú už od 250.000 EUR do 465.000 EUR

Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií.

 • Mesto: Estepona
 • Provincia: Malaga
 • Krajina: Španielsko

Kontaktujte ma priamo

spanielskoreality.eu
spanielskoreality.eu
+421 944 584 548
Facebook Google Plus Youtube

Vaša otázka/požiadavka k tejto nehnuteľnosti

Translate »