Ultramoderné luxusné bývanie na pláži

Luxusné ultramoderné vilové plážové apartmány s top polohou, súkromím a wow výhľadmi na more a pláž v meste Estepona.

Poloha

Toto je zatiaľ najexkluzívnejší ultramoderný rezidenčný projekt na pobreží Costa del Sol s excelentnou polohou – všetko potrebné ku vysoko komfortnému životu na Costa del Sol máte po ruke.

Komplex je situovaný v I. línii jednej z najkrajších a najobľúbenejších pláží Estepony, v zálive „El Cristo“.

Len pár krokov od malebného prístavu s množstvom reštaurácií, kaviarní, zábavy, supermarketu a v pešej vzdialenosti od samotného centra mesta Estepona s kompletnou občianskou vybavenosťou, starého mesta s bielymi úzkymi uličkami zdobenými farebnými kvetináčmi s krásnymi kvetmi, palmami, pomarančovníkmi. Estepona ponúka množstvo zábavy, kultúrnych, nákupných, ako aj športových možností.

V rámci 10 minút autom je ľahko dostupných niekoľko golfových ihrísk, centrum luxusného prístavu Puerto Banús, centrum mesta Marbelly v rámci 15 minút autom a medzinárodné letisko v Málage v rámci 50 minút.

Projekt

Je to výnimočný projekt, v ktorom sú zakomponované 4 elementy zeme – voda, oheň, drevo a vzduch, čo cítiť v celom projekte.

Tento luxusný butikový rezort sa vyníma už od vzhľadu od ostatných. Všade je cítiť pokoj, harmóniu, dostatok svetla, množstvo zelene, vidieť množstvo najkvalitnejších prírodných materiálov a zameranie sa na každý detail.

Majitelia si môžu užívať luxusné súkromné vilové bývanie s maximálnym luxusom, komfortom, so zakomponovanými ultramodernými technológiami a dych vyrážajúcimi panoramatickými výhľadmi na Stredozemné more, Gibraltár a pobrežie Afriky.

Spoločné priestory rezortu sú veľmi vzdušné s vodopádmi, tropickými rastlinami, potokmi a recepciou. Parkovanie je zabezpečené priamo z ulice výťahom pre autá (ku každému apartmánu sú dve parkovacie miesta už v cene). V suteréne je kompletne vybavené profesionálne fitnes centrum a wellness centrum s vnútorným vyhrievaným bazénom a saunami. Vonkajšiu časť tvorí oddychová zóna, oblasť pre grilovanie, spoločné tropické záhrady a nekonečný bazén s otvoreným výhľadom na pláž a more. Z rezortu je priamy vstup na piesočnatú pláž ocenenú „Modrou vlajkou“.

Každý apartmán má vstup do apartmánu zabezpečený ultramodernými bezpečnostnými dverami na otlačok prstu. Priestory sú veľmi svetlé, stropy majú 3 m a všade sú použité v súčasnosti najlepšie materiály, najkvalitnejšie spotrebiče a ultramoderné technológie.

Ultramoderné kuchyne sú kompletne zariadené a vybavené špičkovými spotrebičmi vrátane chladničky na víno pre až 99 fliaš. Z obývacej miestnosti s jedálenskou časťou a krbom sa cez posúvacie veľké okná (od podlahy k stropu) dostanete na priestrannú terasu s dostatkom súkromia, vonkajšou kuchyňou, umelým potôčikom, vlastným bazénom / jacuzzi, možnosťou vonkajšieho stolovania, relaxu, zábavy a dych vyrážajúcimi panoramatickými výhľadmi na more, pláž, pobrežie Afriky a Gibraltár.

Tento luxusný butikový rezort spĺňa požiadavky aj najnáročnejších kupujúcich. Užívajte si komfortné a luxusné vilové bývanie bez starostí.

Pre bližšie informácie ma kontaktujte na: mm@spanielsko-reality.eu

Join The Discussion

Compare listings

Compare
Translate »
Zahájiť chat
1
Dobrý deň,
máte záujem o kúpu nehnuteľnosti v Španielsku, alebo nejakú otázku, alebo požiadavku v spojitosti s nehnuteľnosťami v Španielsku, neváhajte a pýtajte sa.