• Apartmán
  • Typ nehnuteľnosti

Popis nehnuteľnosti

Úplne nové moderné apartmány s výhľadom na more a golf v La Cala

Apartmány sú súčasťou nového projektu výstavby menšieho luxusného rezortu len s 30 apartmánmi postavenými na najvyššej úrovni s použitím len tých najlepších materiálov a úplným komfortom pre luxusný život na Costa del Sol.

Rezort sa nachádza na nádhernom pokojnom mieste, ktoré je obklopené množstvom zelene, golfovými ihriskami a ponúka panoramatický výhľad na údolie smerom k pobrežiu, golfové ihrisko a more.

La Cala je skutočným útočiskom večnej blaženosti. La Cala spája kozmopolitnú atmosféru s dedinskou atmosférou a prispôsobuje sa životnému štýlu moderných jednotlivcov a ich rodín. Ako jedna z najžiadanejších enkláv na pobreží Costa del Sol, La Cala sa môže pochváliť širokými zlatými piesočnatými plážami ocenenými aj Modrou vlajkou, plážovými reštauráciami, kaviarňami, možnosťami vodných športov, vybavenosťou vrátane obchodov, supermarketov, lekární, bánk, reštaurácií, kaviarní, veľmi populárnym trhom s čerstvým ovocím a zeleninou je veľmi jednoducho dostupné a vzdialené len 5 minút autom.

Z medzinárodného letiska v Málage ste vo svojom novom domove len za cca pol hodinku autom a do metropolitnej Marbelly sa dostanete len za 20 minút autom. Costa del Sol má vynikajúce dopravné prepojenie celého pobrežia.

Rezort je kompletne uzavretý a strážený. Majstrovský dizajn a moderný luxus sú synonymom tejto intímnej kolekcie len 30tich apartmánov a penthousov. Tu sa odvíja ďalšia kapitola vášho príbehu.

Rezort ponúka najkvalitnejšie životné skúsenosti v exkluzívnom súkromnom prostredí, ktorý je zvyčajne vyhradený len pre popredné svetové hotely. Priestranné svetlé apartmány s výnimočným interiérom poskytujú ideálne prostredie pre relaxáciu a zábavu.

K dispozícii sú apartmány s 2 a 3 spálňami a 3-spálňové penthousy. Všetky jednotky majú veľkú terasu s vonkajšou sprchou, TV a audio systémom, vonkajší krb a dokonca aj vonkajšiu kuchyňu s chladničkou, umývadlom a integrovaným grilom. Penthousy majú tiež priestor na posedenie a luxusnú vírivku, zatiaľ čo apartmány na prízemí majú vlastný bazén.

Rezort je navrhnutý a vybavený vysokým štandardom luxusných hotelov, ako napríklad luxusné wellness, kde môžete oddychovať, relaxovať, premýšľať a detoxikovať, profesionálnym fitnes centrom, spoločenským klubom s gastro barom, zenovú záhradu, detské ihrisko, putting green, nekonečné bazény s úžasnými výhľadmi…

Rezort je ideálny pre všetkých, ktorí preferujú pokojné miesto, v blízkosti všetkého pre absolútne komfortný luxusný život na Costa del Sol.

Neváhajte a kontaktujte nás pre bližšie informácie a využite výhodné uvádzacie ceny.

Základné informácie

  • Typ nehnuteľnosti: Apartmán
  • Stav nehnuteľnosti: Na predaj
  • Mesto Mijas, Mijas Costa

Kontaktné informácie

Zobraziť všetky nehnuteľnosti
spanielskoreality.eu

Požiadavka na informácie k tejto nehnuteľnosti

Podobné nehnuteľnosti

Compare listings

Compare
spanielskoreality.eu
  • spanielskoreality.eu
Translate »
Zahájiť chat
1
Dobrý deň,
máte záujem o kúpu nehnuteľnosti v Španielsku, alebo nejakú otázku, alebo požiadavku v spojitosti s nehnuteľnosťami v Španielsku, neváhajte a pýtajte sa.