• spanielskoreality.eu - Komplexné služby v oblasti nehnuteľností v Španielsku

Cenové rozpätie: Od do

Porovnať nehnuteľnosti

Lomas Del Puerto IV Cabopino, 29604 Marbella, Španielsko
650.000€

Detaily

 • ID nehnuteľnosti: TH-RP0060
 • Cena: 650.000€
 • Výmera: 163 m²
 • Spálne: 3
 • Kúpeľne: 3
 • Garáž: áno
 • Terasa: áno
 • Typ nehnuteľnosti: Dom
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

Popis nehnuteľnosti

Na predaj úplne nové radové domy a vily pri golfe a pláži v Marbella West, Cabopino Golf

Ide o výnimočný projekt výstavby 23 moderných luxusných radových domov a len 2 samostatných, tiež moderných a luxusných víl s úžasnými výhľadmi na more, golf a pobrežie.

Domy, ako aj vily majú výbornú polohu – nachádzajú sa v I. línii obľúbeného golfového ihriska Cabopino, prírodné piesočnaté duny Artola-Cabopino, spolu s úžasnými piesočnatými plážami, vybavenosťou, ako aj malebným prístavom sú vzdialené len do 5 minút autom, ale aj v pešej vzdialenosti.

V blízkosti sú tenisové a plážové kluby, niekoľko ďalších prestížnych golfových ihrísk, centrum metropolitnej Marbelly je vzdialené len cca 10 minút autom a medzinárodné letisko v Malage len cca pol hodinku autom s vynikajúcim dopravným spojením.

Parcela pre výstavbu týchto domov a víl je vyvýšená, kopíruje golfové ihrisko Cabopino a vďaka tomuto vyvýšeniu poskytuje fantastické výhľady na pobrežie, golfové ihrisko, píniové háje a nádherné Stredozemné more. Malebný prístav Cabopino je skôr komornejšej atmosféry, s obchodmi, reštauráciami a barmi. Je veľmi vyhľadávaný milovníkmi vodných športov a rodiny s deťmi.

Ide o dlho očakávaný projekt, za ktorým je veľmi uznávaný developer, ktorý postavil už na pobreží Costa del Sol množstvo rezidenčných projektov. Jeho projekty sú pripravené a zrealizované v najvyššej kvalite a s vysoko kvalitnými materiálmi.

Projekt lemuje časť golfového ihriska a jeho výstavba je rozdelená do šiestich etáp. Niektorý z majiteľov budú tak mať len jedného suseda. Domy aj vily sú súčasťou komunity.

Každá nehnuteľnosť má k dispozícii svoj vlastný bazén, záhradku a parkovanie pre dve autá. Záhradky sú jednoduché na údržbu a s rozlohou od 20 m2 do 181 m2. Terasy sú k dispozícii od 130 m2.

Každá nehnuteľnosť má 3 spálne, 3 kúpeľne, toaletu pre hostí, priestrannú obývaciu miestnosť s jedálenskou časťou a modernú kompletne vybavenú kuchyňu. V cene je tiež vybavená a zariadená moderná kuchyňa (Porcelanosa a Neff) a kúpeľne (Porcelanosa).

Ceny pre radové domy začínajú na 650.000 EUR.
Samostatné vily sú s cenou 1.100.000 EUR a 1.200.000 EUR.

Sú to štartovacie ceny, ktoré developer bude s postupovaním stavby postupne zvyšovať. Však vzhľadom na polohu, vybavenie a výhodné ceny sa budú tieto domy a vily predávať veľmi rýchlo, čo potvrdzuje aj fakt, že len za týždeň od spustenia predaja (18.04.2018) boli rezervované už 4 domy.

Rezervačný poplatok je len 6.000 EUR, potom do mesiaca od podpísania Rezervačnej zmluvy a zaplatenia rezervačného poplatku sa platí 30% z kúpnej ceny (z ceny pri rezervácii) a podpisuje sa Zmluva o budúcej kúpnej zmluve. Zvyšná časť kúpnej ceny sa platí až po dokončení, riadnej kolaudácii a predaní nehnuteľnosti novému vlastníkovi. Žiadna iná platby nie je požadovaná!

Všetky platby sú garantované zákonom, to znamená, že ak by došlo k stavu, že nehnuteľnosť nebude dostavaná (zatiaľ sa to nestalo), priamo banka vám (bez zásahu developera) vyplatí všetky už zaplatené finančné prostriedky + DPH a zákonný úrok, bez súdov a naťahovaní!

Neváhajte a kontaktujte nás pre bližšie informácie k týmto domom a vilám čo najskôr.

 • City: Marbella, Marbella East
 • Provincia: Malaga
 • Krajina: Spain

Kontaktné údaje

spanielskoreality.eu
spanielskoreality.eu
+421 944 584 548
Facebook Youtube

Napíšte nám svoju otázku, alebo požiadavku

Translate »
1
Dobrý deň,
máte záujem o kúpu nehnuteľnosti v Španielsku (Costa del Sol, Malaga), alebo nejakú otázku, alebo požiadavku v spojitosti s nehnuteľnosťami v Španielsku, neváhajte a pýtajte sa.
Powered by