• spanielskoreality.eu - Komplexné služby v oblasti nehnuteľností v Španielsku

Cenové rozpätie: Od do

Porovnať nehnuteľnosti

Calle de Las Golondrinas, 29604 Marbella, Málaga, Španielsko
365.000€

Detaily

 • ID nehnuteľnosti: AP-RP2604
 • Cena: 365.000€
 • Výmera: 112 m²
 • Spálne: 2
 • Kúpeľne: 2
 • Garáž: áno
 • Terasa: áno
 • Typ nehnuteľnosti: Apartmán
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

Popis nehnuteľnosti

Posledné voľné apartmány pri pláži a golfe!!!

Ak hľadáte nový moderný apartmán v krátkej pešej vzdialenosti od pláže, v blízkosti plážových klubov, vybavenosti, tenisových klubov, golfového ihriska a len cca pol hodiny cesty autom od letiska, tento moderný exkluzívny projekt by mohol byť tou správnou voľbou pre vás.

Tento práve dokončený exkluzívny komplex pozostávajúci z 27 apartmánov s priestrannými a svetlými miestnosťami, moderným dizajnom poskytuje absolútny komfort a jedinečné prostredie vo východnej časti mesta Marbella.

Komplext sa nachádza sa vo výnimočnej lokalite v Marbella East, v obľúbenej oblasti Artola Playa, len 500 metrov od najlepšej piesočnatej pláže a prírodných piesočnatých dún, v blízkosti jedného z najlepších golfových ihrísk, tenisových klubov a romantického prístavu Cabopino.

Prírodné piesočnaté duny Artola Dunes sú chráneným prírodným dedičstvom a na jednej strane sú lemované morom a na druhej strane veľkým borovicovým lesom. Široká pláž s piesočnatým pieskom je jednou z najlepších na pobreží Costa del Sol.

Golfové ihrisko Cabopino Golf ponúka úžasné ihrisko s 18 jamkami, fantastickými výhľadmi na more, krásne zelené plochy s bohatými nádhernými borovicami, ktoré je vhodné ako pre začínajúcich, tak aj pre skúsených hráčov.

Komplex pozostáva z 2 blokov s 23 exkluzívnymi apartmánmi a 4 luxusnými penthousmi s 2 alebo 3 spálňami, priestrannými terasami a jacuzzi. Prízemné apartmány majú rozľahlé terasy a dva z nich v bloku B ponúkajú aj súkromnú záhradku. Komplex ponúka energeticky úsporné bývanie vybavené inteligentným domácim systémom s možnosťou ovládania osvetlenia, klimatizácie, alarm systému, atď., štýlovými a priestrannými interiérmi s jasným, otvoreným pôdorysom s plynulým prepojením vonkajších a vnútorných priestorov.

Interiéry sú vybavené najinovatívnejšími a najkvalitnejšími materiálmi. Všetky priestory vrátane vonkajších terás sú vybavené najmodernejšou talianskou dizajnovou vzorkovanou gres keramickou podlahou.

Obývacia miestnosť s exkluzívnym dizajnom je veľmi priestranná, svetlá a prepojená s modernou kuchyňou v americkom štýle, ktorá je kompletne zariadená a vybavená najlepšími značkovými spotrebičmi.

Medzi ďalšie črty patrí aj LED osvetlenie, vysoké stropy a dvere, okná od podlahy až k stropu, vstavané skrine od podlahy až k stropu, exkluzívne navrhnuté kúpeľne integrované do sklenených priečok s vynikajúcou kvalitou, WC a umývadlá vyrobené z jedného kusu moderného minerálu, atď.

Pri výstavbe sa myslelo veľmi starostlivo na každý detail a platí to aj pri ohromujúcich spoločných priestoroch, záhradách s pergolami, neobvyklým plážovým bazénom s fyziologickým roztokom a PH neutrálnym riadiacim systémom, pri priestoroch na opaľovanie, spoločenskom klube, podzemných garážach a skladoch, atď.

Tento exkluzívny komplex ponúka jednoducho všetko, čo by ste niekedy potrebovali pre svoje pohodlné bývanie v tejto jedinečnej lokalite.

K dispozícii sú posledné apartmány s cenami už od 365.000 € (možnosť financovania aj cez banky v Španielsku).

Neváhajte nás kontaktovať pre bližšie informácie a rezerváciu termínu obhliadky.

 • City: Marbella, Marbella East
 • Provincia: Malaga
 • Krajina: Spain

Kontaktné údaje

spanielskoreality.eu
spanielskoreality.eu
+421 944 584 548
Facebook Youtube

Napíšte nám svoju otázku, alebo požiadavku

1
Dobrý deň,
máte záujem o kúpu nehnuteľnosti v Španielsku (Costa del Sol, Malaga), alebo nejakú otázku, alebo požiadavku v spojitosti s nehnuteľnosťami v Španielsku, neváhajte a pýtajte sa.
Powered by
Translate »