• spanielskoreality.eu - Komplexné služby v oblasti nehnuteľností v Španielsku

Cenové rozpätie: Od do

Porovnať nehnuteľnosti

Detaily

 • ID nehnuteľnosti: V-YV2310
 • Cena: 1.995.000€
 • Výmera: 494 m²
 • Plocha pozemku: 4590 m²
 • Spálne: 6
 • Kúpeľne: 6
 • Garáž: áno
 • Terasa: áno
 • Typ nehnuteľnosti: Vila
 • Stav nehnuteľnosti: Na predaj

Popis nehnuteľnosti

Na predaj absolútne unikátna luxusná vila s rustikálnym štýlom s panoramatickým výhľadom na pobrežie a more v Mijas

Pôvodná cena 2.295.000 € bola znížená na 1.995.000 € pre dosiahnutie rýchleho predaja.

Táto veľkolepá vila je zasadená v kopcoch, s dostatkom pokoja a kľudu, ale v blízkosti všetkého, čo potrebujete pre komfortný život na Costa del Sol. Piesočnaté pláže: len 5 km, Letisko v Málage: 20 km, Obchody: len 2 km, Nemocnica: len 4 km, Golfové ihriská: len 4 km, Medzinárodná škola: len 4 km. Mesto Fuengirola s kompletnou občianskou vybavenosťou a množstvom atrakcií, nákupných, kultúrnych a športových možností je vzdialené len cca 4 km. V tesnej blízkosti je veľmi populárna malebná dedinka s bielymi domčekmi Mijas Pueblo s množstvom vynikajúcich reštaurácií, kaviarní a obchody.

Vila vďaka svojmu umiestneniu, s jednej strany je krytá horou a z druhej strany má otvorený dych vyrážajúci panoramatický výhľad na pobrežie, Stredozemné more a za jasných dní aj na Gibraltár a pohorie Atlas v Afrike.

Vila má jedinečný dizajn z vonku, ako aj z vnútra a nenájdete tu jeden roh, je celá oválna.

Z vonku vyzerá ako menší hrad a z vnútra ponúka jedinečný dizajn v rustikálnom štýle s množstvom unikátnych prvkov a čŕt.

Po vstupe do vily zostanete ohúrený krásnou obývacou miestnosťou s jedálenskou časťou, ktorej v strede miestnosti dominuje centrálny 360° krb s medeným komínom a strop s drevenými trámami. Z okien je úžasný výhľad na pobrežie a more.

Taktiež tu nájdete kompletne zariadenú a vybavenú oválnu kuchyňu, 5 dvojposteľových spální, 5 kúpeľní a ďalšiu spálňu na poschodí, tiež 1 apartmán s kúpeľňou a kuchynským kútom, zimnú presklenú terasu a veľkú nekrytú terasu s veľkým krbom, možnosťou vonkajšieho stolovania, grilovania, slnenia sa a fantastickými výhľadmi na pobrežie a more.

Okrem iného ponúka aj klimatizáciu s kúrením, centrálne kúrenie, podlahové kúrenie, krb vo viacerých miestnostiach, kompletne vybavenú a zariadenú kuchyňu, okná s dvojitým zasklením, vstavané skrine, mramorové podlahy, bezpečnostný systém, pitnú vodu, elektriku, parkovanie pre niekoľko áut, terasy s ohromujúcimi výhľadmi na more a pobrežie.

Exteriér tvorí nádherná zelená a ľahko udržiavateľná záhrada s palmami a ovocnými stromami (pomaranče, citróny, grapefruity, broskyne, figy, hrozno a mandľovníky). Na druhom konci záhrady je štýlový altánok s grilom a vonkajšou kuchyňou. Vila má tiež krásnu funkciu s veľkým vyhrievaným bazénom (cca. 10m x 5m a má jemný rímsky štýl, ktorý vedie do plytkého konca) a automatickým soľným dezinfekčným systémom. K hlavnému bazénu je pripojený malý detský bazén, ktorý preteká do hlavného bazéna.

Tento veľmi unikátny skvost ponúka jedinečný dizajn, pokoj a pohodu v báječnej lokalite s ohromujúcimi výhľadmi, ktorá z neho robí ideálny rodinný dom, ktorý budete milovať.

Neváhajte a kontaktujte nás pre rezerváciu termínu obhliadky.

 • City: Mijas, Mijas Costa
 • Provincia: Malaga
 • Krajina: Spain

Kontaktné údaje

Maroš Miazdra
Maroš Miazdra
+421 944 584 548
Facebook Youtube

Napíšte nám svoju otázku, alebo požiadavku

1
Dobrý deň,
máte záujem o kúpu nehnuteľnosti v Španielsku (Costa del Sol, Malaga), alebo nejakú otázku, alebo požiadavku v spojitosti s nehnuteľnosťami v Španielsku, neváhajte a pýtajte sa.
Powered by
Translate »