O nás

Naším hlavným cieľom je vždy spokojnosť a pohodlie našich klientov a preto spolupracujeme s tými najlepšími partnermi na trhu v rámci Costa del Sol, v Španielsku. V spolupráci s nimi poskytujeme našim klientom komplexné profesionálne služby vyplývajúce z dlhoročných skúseností, čo potvrdzuje aj množstvo úspešne uzatvorených obchodov.

Začíname tým, že vás pozorne počúvame. Iba tak spoznáme vašu predstavu, pochopíme vaše priority a na základe toho vám vieme pomôcť vybrať tú pravú nehnuteľnosť pre vás. Máme prístup k všetkým verejným aj neverejným ponukám nehnuteľností, od malých apartmánov cez klasické rodinné domy až po veľké luxusné vily a haciendy.

Jednou z našich priorít je maximálna dôvera a diskrétnosť.

Investorom, ktorí chcú využiť možnosť výhodne zhodnotiť svoje finančné prostriedky v nehnuteľnosti v Španielsku, ale súkromným osobám, ktoré naviac hľadajú svoju vysnívanú dovolenkovú nehnuteľnosť pri mori a golfe, ponúkame naše komplexné profesionálne služby vrátane:

 • poskytnutia kompletných informácií týkajúcich sa procesu nadobudnutia nehnuteľnosti a nákladov s tým spojených,
 • BEZPLATNÉHO ebooku – Sprievodca procesom kúpy nehnuteľnosti v Španielsku,
 • pomoci pri výbere nehnuteľnosti podľa vašej predstavy a plánovaného rozpočtu,
 • kompletného naplánovania cesty a obhliadok vybraných nehnuteľností,
 • sprevádzania a osobnej asistencie pri obhliadkach nehnuteľností (nepotrebujete platiť drahého tlmočníka),
 • vyjednania lepšej ceny,
 • v prípade potreby zabezpečenia financovania cez španielske banky,
 • komplexných profesionálne právne služby spojené nie len s kúpou nehnuteľnosti v jazyku, ktorému rozumiete (nepotrebujete platiť drahého tlmočníka) – kompletné preverenie nehnuteľnosti, všetkých dokumentov a záväzkov predávajúceho naviazaných na kupovanú nehnuteľnosť,
 • jednania s notárom a úradmi (nepotrebujete platiť drahého tlmočníka),
 • pomoci so zabezpečením správy a prenájmu vašej nehnuteľnosti (v prípade záujmu),
 • pomoci v prípade potreby opráv, renovácie, alebo vybavení a zariadení vašej nehnuteľnosti,
 • pomoci s predajom vašej nehnuteľností v Španielsku…

Sme tu pre vás v každom kroku a staráme sa o to, aby sme šetrili váš drahocenný čas a peniaze. Všetko zariadíme tak, aby ste si celý proces spojený s kúpou nehnuteľnosti v Španielsku mohli užívať bez stresu, obáv a komplikácií. Pri nás máte istotu, aj keď nie ste vo svojej domovskej krajine, že vždy sa máte na koho obrátiť.

Čo od vás potrebujeme vedieť?
V prvom kroku potrebujeme poznať vašu predstavu, potrebujeme vedieť, či poznáte pobrežie Costa del Sol, či už máte nejakú preferovanú lokalitu, aký je minimálny počet spální a kúpeľní, aké sú vaše preferencie týkajúce sa polohy a aký máte plánovaný rozpočet.

  Neváhajte a kontaktujte nás so svojimi požiadavkami a otázkami.

  Nehnuteľnosti na mieru

  Kontaktujte nás

  Compare listings

  Compare
  Translate »
  Zahájiť chat
  1
  Dobrý deň,
  máte záujem o kúpu nehnuteľnosti v Španielsku, alebo nejakú otázku, alebo požiadavku v spojitosti s nehnuteľnosťami v Španielsku, neváhajte a pýtajte sa.